2. El Trimble DİNİ Dijital Nivo Set

  • Hızlı ve kolay kullanım ile hassas yükseklik bilgisi elde edebilirsiniz
  • Sayısal okumalar ile hataları yok edebilir ve ölçüleri tekrarlamaktan kurtulabilirsiniz
  • Ofis ve alet arasında kolayca veri transferi yapabilirsiniz
  • 30 cm mira aralığında bile ölçü yapabilirsiniz
  • Klasik otomatik nivolara göre %60 daha hızlı çalışabilirsiniz
  • Set İçeriğine 2 Adet 4M Bir Yüzü Barkotlu Diğer Yüzü Klasik Mira, 1 Adet Alüminyum Sehpa Dahildir.
Teklif İste
Categories:
Ücretsiz Kargo
Teknik Servis
Uzman Destek Ekibi

Ürün bilgilerini paylaşın.

Açıklama

Trimble DiNi
Trimble DiNi, hızlı ve hassas yükseklik ölçümüne gereksinim duyulan her türlü arazi koşulunda kullanılmak için tasarlanmış olmasıyla kendini kanıtlamış bir araçtır. Trimble DiNi’yi düz ve eğimli yüzeylerin hassas kota getirilmesi, sınıf ve zemin profilleri oluşturmak, çökme kontrolü ve kontrol ağlarının dikey bileşeninin bulunması gibi uygulamalar için kullanabilirsiniz.

ARAZİDE BENZERSİZ PERFORMANS
Trimble DiNi, ölçü işiniz ne olursa olsun, her gün optimum performans göstermek için tasarlamıştır. IP55 toz ve su geçirmezlik derecesiyle, arazinin her türlü zorlu koşuluna karşı koyabilecek dayanıklılıkta tasarlanmıştır. Arka ekran aydınlatması ve küresel düzeç aydınlatmasıyla gün ışığı azaldığında bile üretken olmanızı sağlar. DiNi tekrar şarja ihtiyaç duymadan üç gün boyunca çalışabilir, şarja ihtiyacı olduğunda ise Trimble GNSS sisteminizin pilleriyle aynı şekilde şarj olur. Piller kolaylık ve üretkenlik için aynıdır. İşiniz bittiğinde, verilerinizi aletten bilgisayara kolayca aktarmak için USB depolama cihazınızı kullanabilirsiniz. Aleti ofise taşımanıza gerek yoktur.

ÖĞRENMESİ KOLAY, KULLANMASI KOLAY
Trimble DiNi Sayısal Nivo endüstrinin en küçük okuma aralığına sahiptir—sadece 30 cm kodlu mira. Böylece tek bir kurulumda aletle mira arasında daha büyük yükseklik farklarını okuyarak vakit kazanırsınız. Aynı zamanda küçük okuma aralığı sayesinde:
Trimble DiNi, çalılar veya arazi engebesinden dolayı miranın önünün kapanmasından daha az etkilenir ve ihtiyaç duyulan istasyon kurulumlarını %20 azaltır.
Işık seviyesinin düşük olduğu tünel gibi ortamlarda yükseklik belirlemeyi kolaylaştırır, çünkü miranın sadece ufak bir kısmını aydınlatmanız yeterlidir.
Zemine yakın yerlerde ışığın kırılmasından daha az etkilenerek daha fazla hassasiyet sağlar.
Trimble DiNi’nin benzersiz geniş grafik ekranı, yeni Trimble klavye ile beraber kol…

GÜVENLE ÖLÇÜ YAPMAK İÇİN TRIMBLE KALİTESİ VE HASSASİYETİ
Trimbe DiNi Sayısal Nivo, Trimble’ın Entegre Haritacılık portföyünü desteklemek için tasarlanmıştır. Trimble DiNi’nin ara yüzü, ekibinizin kolayca alışabilmesi için, Trimble’ın gelişmiş ve arazide kanıtlanmış kontrol ünitelerine dayanmaktadır. Carl Zeiss’in kanıtlanmış optikleri sayesinde Trimble DiNi en yüksek hassasiyeti ve çözünürlüğü sunar. Trimble DiNi Sayısal Nivo sayesinde ekibinizin en kaliteli sonuçları en yüksek üretkenlikle elde edeceğini bilerek güvenle ölçü yaparsınız.

Set İçeriği

BENZER ÜRÜNLER

Go to Top