Leica TS03 Total Station Set

İlk kez kiralama hizmeti alacak olan firmalarımızdan talep etiğimiz evraklar:

  • Vergi levhası fotokopisi
  • Firma yetkili kimlik fotokopisi
  • Firma yetkili imza sirküsü veya beyanı
  • Kira sözleşmesi
  • Cihaz bedeli kadar teminat senedi

Teklif İste
Aylık Kiralamalarda Ücretsiz Kargo
Aylık Kiralamalarda Uygun Fiyat
Aylık Kiralamalarda Ücretsiz Eğitim ve Destek

Ürün bilgilerini paylaşın.

Açıklama

Leica TS03 standart ölçüm işleri için klasik bir manuel total station cihazı olup çoğu ölçüm ve yerleşim işinizi kolayca ve etkili biçimde gerçekleştirmenize imkan verir.
Yapı, inşaat mühendisliği, ölçüm ve haritacılık; TS03 tüm bu çalışmalarınızdaki günlük zorlukları ortadan kaldırır ve sorunsuz çalışmanızı sağlar.
Ölçmeciler daha az ölçüm hatası sayesinde günlük daha fazla nokta ölçerek daha hızlı çalışırlar.

Yeni Leica serisi, yaklaşık 200 yıldır ölçüm ve haritacılık dünyasında yenilikler sunan kanıtlanmış bir ürün konseptine sahiptir. Piyasadaki diğer manuel total station cihazlarının aksine, Leica Geosystems manuel total station’ları en yüksek kalite, en düşük maliyet ve en uzun süre dayanıklılığa odaklanırken, kullanıcıların amaçlarına yönelik çözümlerle en iyi performansı almalarına imkan verir.

TS03 sezgisel, kullanımı kolay ve aşina olduğunuz Leica FlexField yazılımına sahiptir. Yönlendirmeli iş akışları ve kullanımı kolay grafik ve ikonlarıyla kısa sürede öğrenebilirsiniz. Yazılım sayesinde ölçüm değerlerinin yorumlanmasına veya yazılmasına gerek yoktur; böylece daha hızlı ve kolay çalışma sağlanır. Pinpoint mesafe ölçüm sistemiyle hem prizmalı hem de prizmasız ölçüm yapabilirsiniz.

Servis ve destek: Küresel, yerel ve sınıfının en iyisi
Yeni manuel total station’lar için satış sonrası üstün servis ve destek hizmeti sağlanır. Active Customer Care programı ve myWorld müşteri portalıyla kullanıcılar en yeni yazılım güncellemelerine, servis, destek ve mySecurity’ye ulaşırlar. mySecurity etkinleştirildiğinde kilitleme mekanizması cihazı devre dışı bırakarak kullanılmasını imkansız kılar.

Daha hızlı çalışın
Kullanımı kolay ve bilindik yazılımımızla desteklenen ölçüm ve aplikasyon süreçlerini (sonsuz devir vidaları, tetik tuşu, pinpoint EDM ve daha fazlası) daha hızlı gerçekleştirin. Bilgileri yerinde öğrenin, güvenilir ölçümlerin avantajını yaşayın. Hatalar ve tekrar ölçümler azalsın.

Sorunsuz kullanın
Küresel servis ve destek ağına sahip cihazlarla kolaylıkla çalışarak veriminizi arttırın ve aksama sürenizi en aza indirin.

Dayanıklı tasarıma sahip ürünler seçin
Zorlu koşullar altında uzun yıllar geçse bile (çamur, toz, aşırı yağmur, aşırı sıcak ve aşırı soğuk vb.) hala en yüksek seviyede güvenilirlik ve doğrulukla çalışır.

BENZER ÜRÜNLER

Başlık

Go to Top