Stonex S980A GNSS Alıcısı

  • 800 kanallı, performanslı GNSS kartı
  • GPS, GLONASS, BEIDOU, GALILEO, QZSS ve IRNSS tüm GNSS sinyalleri
  • Dahili IMU teknolojisi (60° eğime kadar eğik ölçüm yeteneği)
  • Renkli dokunmatik ekran
  • Dahili 4G GSM modem
  • Dahili 5W Radio Modem (Tüm marka model ürünler ile RTK yapabilme imkanı)
  • Yüksek pil kapasitesi ve kolay şarj (13.600mAh dayanıklı pPil)
  • IP67 dayanıklı kasa
Teklif İste
Ücretsiz Kargo
Teknik Servis
Uzman Destek Ekibi

Ürün bilgilerini paylaşın.

Açıklama

 

Atlas® ve IMU ile Yüksek Performans

5 Watt Radyo ve Atlas® Bandı destekli GNSS Alıcısı

Stonex S980A entegre GNSS alıcısı, mevcut tüm takımyıldızları ve GPS, GLONASS, BEIDOU, GALILEO, QZSS ve IRNSS uydu sinyallerini izler.

4G GSM modemi sayesinde hızlı bir internet bağlantısı garanti edilir ve Bluetooth ve Wi-Fi modülleri, Kontrol ünitesine her zaman güvenilir veri akışı sağlar. Bu özellikler entegre 2-5 watt radyo ile birleştiğinde S980A’yı mükemmel bir baz istasyonu alıcısı yapar.

Renkli dokunmatik ekran ve harici bir anten bağlama imkanı S980A’yı her tür iş için son derece etkili bir alıcı yapar.

Stonex S980A, zor noktaların ölçülmesini sağlayan Zorlu ortamlarda ve manyetik alanların varlığında bile Jalonun eğimi 30 °’ye kadar tüm noktaları hassas şekilde Ölçüm ve Aplikasyonunu yapmak mümkündür. S980A ayrıca isteğe bağlı IMU teknolojisi ile donatılmıştır. 60 ° eğime kadar hızlı başlama ile Ölçüm ve Aplikasyon imkanı sağlar.

IMU sistemli Stonex S980A, hem Ölçüm hem de Aplikasyon işleri olmak üzere her işlemi güvenilir kılar ve noktaların ölçümünü yada aplikasyonunu son derece hızlı hale getirir: Saha çalışma süresinin% 40’ına kadar tasarruf edilebilir!

ARTK işlevi ve Atlas® düzeltme hizmeti sayesinde Stonex S980A, özellikle zor alanlarda da çalışabilir. Atlas®, L-bant iletişim uyduları aracılığıyla dünya çapında santimetre düzeyinde düzeltme verileri sunar.

S980A, birden fazla cihaz ile birlikte çalışmasını sağlamak için hassas senkronizasyon süresi gerektiren uygulamalarda veya hassas zamana dayalı sistem entegrasyonu için aynı parametreleri kullanan uygulamalarda kullanılabilen bir 1PPS bağlantı noktasına sahiptir.

 

Ürün Özellikleri

Çoklu konstelasyon
800 kanallı Stonex S980A, yüksek doğrulukta mükemmel bir yerleşik gerçek zamanlı çözüm sunar. Tüm GNSS sinyalleri (GPS, GLONASS, BEIDOU, GALILEO, QZSS ve IRNSS) dahildir, ek ücret yoktur.

2-5W Radyo
S980A, 410-470MHz frekanslı entegre 2-5W UHF radyoya sahiptir. Alıcımız, daha iyi çalışması için harici (2.) bir radyo anteni ile donatılmıştır.

IMU Teknolojisi
S980A’da IMU teknolojisi mevcuttur. 60 ° eğime kadar Ölçüm ve Aplikasyon işlerinizi hızlı şekilde yapabilir.

Renkli dokunmatik ekran
S980A, en önemli işlevlerin kolay yönetimi için kullanışlı bir renkli dokunmatik ekrana sahiptir.

Harici GNSS anteni
S980A, uygun konektör aracılığıyla harici bir GNSS antenine bağlanabilir ve bir RTK alıcısından CORS’a dönüştürülebilir.

Ürün Videoları

BENZER ÜRÜNLER

Başlık

Go to Top