GEOPLUS HARİTA İNŞAAT TEKNİK CİHAZLAR LTD. ŞTİ.

“Müşteri ihtiyaç ve taleplerini doğru anlama ve çözüm üretme konusunda sahip olduğumuz tecrübe ile tam kapsamlı destek hizmetleri vermekteyiz.”

Harita ve İnşaat sektörlerine ekonomik, kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur. Firmamız uzman kadrosu ile ölçüm ekipmanları, ölçüm – mühendislik hizmetleri ve inşaat faaliyetlerinde danışmanlık hizmeti vermektedir. GPS/GNSS uydu teknolojileri, Sabit İstasyon, CBS Ürünleri, Aksesuar, Nivo ve Total Station ölçü aletleri Satış ve Servis Hizmeti çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Merkez adresimiz Ankara’da olup Türkiye genelinde bulunan bayi ağımız ve tecrübeli kadromuz ile siz değerli müşterilerimize en son teknolojiyi makul ücretlerle sunmaktayız.

Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını karşılayan ürünler sunarken; güvenilir, kaliteli hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleri temel çalışma prensibimizdir. Bununla beraber, müşteri ihtiyaç ve taleplerini doğru anlama ve çözüm üretme konusunda da sahip olduğumuz tecrübe ile tam kapsamlı destek hizmetleri vermekteyiz.

EKONOMİK ÜRÜNLER

Ekonomik

KALİTELİ HİZMET

Kaliteli

GÜVENİLİR ÇÖZÜMLER

Güvenilir

Satış ve Servis Hizmetleri: GPS/GNSS uydu teknolojileri, Sabit İstasyon, CBS Ürünleri, Aksesuar, Nivo ve Total Station ölçü aletleri

Türkiye genelinde bulunan bayi ağımız ve tecrübeli kadromuz ile siz değerli müşterilerimize en son teknolojiyi makul ücretlerle sunmaktayız.

Müşteri odaklı bir yaklaşımla hizmet verdiği tüm illerde lider konumuna erişmeyi hedefler.Birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan birtakım değerleri esas alır.

Başlıca Vizyonumuz;

  • Ekonomik ve sorunsuz hizmet sunmak.
  • Kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte harita & inşaat konusunda Türkiye’de verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak.
  • Kamu kurumları ile özel sektör hizmet alanlarında küresel şirket olarak yetenek ve bilgilerimiz sunmak.

 

  • Kaliteyi Artırarak, Giderleri Düşürmek Ve Karlılığın Arttırılmasını Sağlayacak Teknolojik Gelişmeleri Yakından Takip Etmek Ve Uygulamak,
  • Personeline Vereceği Eğitimler İle İşi Hatasız Zamanında Ve Her Seferinde Yeni Teknolojileri Kullanarak Çözüme Kavuşturmak,
  • Personeline Vereceği Eğitimler İle İşi Hatasız Zamanında Ve Her Seferinde Yeni Teknolojileri Kullanarak Çözüme Kavuşturmak,
  • Üstlenmiş Olduğumuz Hizmetleri Kusursuz Yapmak,
  • Değişen Ve Gelişen Müşteri İhtiyaçlarını Zamanında Ve En İyi Şekilde Karşılayabilmek,
  • Ekip Ruhu Ve Ekip Çalışması Anlayışını Şirket Kültürümüzün Temel Unsurlarından Biri Olarak Görmek,
  • Sürekli Gelişme İlkesini Prensip Alarak, Yeni Teknikler Üreterek Öncü Kuruluş Olmak

Kurulduğu günden bugüne sadece müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapan GEOPLUS HARİTA İNŞAAT TEKNİK CİHAZLAR LTD. ŞTİ. sektörün lider firmalarından biri olmayı hedeflemektedir. İşveren-Yüklenici denklemine bağlı karşılıklı yüksek sorumluluk, profesyonellik ve memnuniyetin sağlanması, memnuniyetin sürdürülebilir olması ekseninde harita ve inşaat alanında çalışmalar yapmaya odaklanmıştır.