Leica GS15 + CS10 GPS/GNSS Set

İlk kez kiralama hizmeti alacak olan firmalarımızdan talep etiğimiz evraklar:

  • Vergi levhası fotokopisi
  • Firma yetkili kimlik fotokopisi
  • Firma yetkili imza sirküsü veya beyanı
  • Kira sözleşmesi
  • Cihaz bedeli kadar teminat senedi

Teklif İste
Aylık Kiralamalarda Ücretsiz Kargo
Aylık Kiralamalarda Uygun Fiyat
Aylık Kiralamalarda Ücretsiz Eğitim ve Destek

Ürün bilgilerini paylaşın.

Açıklama

Leica Viva GS15, size şu anki ve gelecekteki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan kablosuz iletişim cihazını seçme esnekliği sunar; tamamen entegreden tamamen modüler seçimlere kadar, tercih sizin. Bu cihazlar tamamen entegre bir anten konsepti olan intenna teknolojisi ile desteklenir. Bu akıllı anten her türlü ortama uygun olup daima en doğru sonuçları sağlar.

İşiniz kesintiye uğramasın ve gücü kesmeden bataryaları değiştirebilme imkanı sayesinde istediğiniz gibi çalışın. Size iki katı çalışma süresi sağlayan çift batarya opsiyonu, entegre anteni ve değiştirilebilir iletişim aygıtları ile çok yönlü eksiksiz bir GNSS sisteminin en iyi elemanlarına sahip olun.

Cazip yazılım
Leica Viva GS15 GNSS smart anteni, karmaşık verileri en gerçekçi ve çalışılabilir 3B modellere dönüştüren yenilikçi Leica Captivate yazılımına sahiptir. Kullanımı kolay uygulamaları ve bilindik dokunmatik teknolojisi ile, ölçülen ve dizayn veriler her türlü biçimde ve boyutta görüntülenebilir. İster GNSS ile ister total station cihazları ile, isterseniz de her ikisiyle birlikte çalışın; Leica Captivate endüstrileri ve uygulamaları bir araya getirir

Sınırsız imkanlar
Leica Captivate arazide verileri alır ve modellerken, Leica Infinity yazılımı da ofiste bu verileri işler. Kusursuz veri aktarımı sayesinde projenizde işler daima yolunda gider. Leica Captivate ve Leica Infinity, ölçüm verilerini birleştirip projeleri daha hızlı ve etkili bir şekilde düzenlemek üzere işlev görür.

BENZER ÜRÜNLER

Başlık

Go to Top