Spectra Precision Epoch50 + ProMark120 GPS/GNSS Set

  • 220 kanallı GNSS cihazı (Tüm uydu sistemleri ile çalışabilmeyi ve hassas konumlandırma için GPS L1/L2/L2c/L5 ve GLONASS L1/L2 sinyallerinin kullanımını etkin kılar.
  • Dahili 1W alıcı/verici radyo modem (Farklı marka ürünlerle çalışma imkanı)
  • Üstün Cors-TR performansı, zorlu arazi şartlarında çalışabilme
  • SurveyPro arazi uygulama yazılımı
  • 6 ay firma garantisi
  • Üstün Cors-TR performansı
  • LandStar6 arazi uygulama yazılımı
  • Tam set teslimat
Teklif İste
Ücretsiz Kargo
Teknik Servis
Uzman Destek Ekibi

Ürün bilgilerini paylaşın.

Açıklama

Spectra Precision Epoch 50 GNSS sistemi, 220 kanalıyla, tüm uydu sistemleri ile çalışabilmeyi ve hassas konumlandırma için GPS L1/L2/L2c/L5 ve GLONASS L1/L2 sinyallerinin kullanımını etkin kılar.
Epoch 50 GNSS alıcısı ve anteni, hem yeni ve güçlü L2C ve L5 sinyalleriniizlemesi hem de son derece sabit faz merkezi sağlanmasında başarısıkanıtlanmış teknolojiyi kullanır. Bu yeni sinyallerin genel birleşimi, çokluuydu sistemi ve alıcı sistemi gücü, tutarlı doğruluğa ve güvenli sonuçlara ulaşmayı sağlar.
Epoch 50 GNSS alıcısı, her hangi bir alıcının gezici ya da sabit olarak kullanabileceği dâhili alıcı verici radyo modeme sahiptir. Bir inşaat alanında hızlı ve kolay kurulum veya TUSAGA Aktif (CORS-TR)’den çalışamadığınız bölgede işinizi bitirebilmek için dâhili radyoyu kullanın.
Tüm günlük işlemleriniz için gerekirse harici batarya takılabilir. Epoch 50 GNSS eklemelere müsait esnek yapısı ve uzun menzil için, harici radyo ve GPRS modemleri destekler. Tüm alıcılar, dünya standartlarındaki Spectra Precision kontrol ünitelerini seçerek bluetooth ile kablosuz iletişim kurabilirler.
Gezici çözümlü Epoch 50 GNSS, dünyanın her tarafında yüklenmiş olan çok sayıda gerçek zamanlı GNSS referans ağlarını destekler. Gerçek zamanlı ağ, üretimi arttırırken aynı zamanda da bir baz istasyonu kurma ihtiyacını ortadan kaldırarak masrafları azaltır. Bu ağ işlemi, bağımsız konumda veri düzeltmesini, yerden bağımsız veri düzeltmesiyle, en kaliteli şekilde sağlayan, Spectra Precision kontrol üniteli cihazla Survey Pro field yazılımı ve GSM/GPRS tarafından desteklenir.
Mükemmel tasarımı ve güvenli ölçümü ile Epoch 50 GNSS, RTK, Statik ve PPK ‘yi de içeren hızlı ve yüksek kalitede sonuçlanan ölçüm modlarını destekler. Tutarlı sonuçlar, kaliteli yapısı ve uygun fiyatlarıyla Epoch 50 verimli bir iş için doğru seçimdir. Spectra Precision Survey Office yazılımı, post processing GNSS verisi ve RTK verilerinin birleştirilmesinde kesin bir çözüm sağlar. İşlenmiş ve tamamlanmış sonuçlarınızı direk olarak araziye gönderebilir ya da çeşitli dosya formatlarına çıktı vererek kendi yazılım paketlerinize taşıyabilirsiniz.

BENZER ÜRÜNLER

Başlık

Go to Top