Topcon GR5 + FC250 GPS/GNSS Set

İlk kez kiralama hizmeti alacak olan firmalarımızdan talep etiğimiz evraklar:

  • Vergi levhası fotokopisi
  • Firma yetkili kimlik fotokopisi
  • Firma yetkili imza sirküsü veya beyanı
  • Kira sözleşmesi
  • Cihaz bedeli kadar teminat senedi

Teklif İste
Aylık Kiralamalarda Ücretsiz Kargo
Aylık Kiralamalarda Uygun Fiyat
Aylık Kiralamalarda Ücretsiz Eğitim ve Destek

Ürün bilgilerini paylaşın.

Açıklama

226 evrensel izleme kanalı, yalnızca GPS ve GLONASS gibi mevcut tüm sistemlerle değil, aynı zamanda gelişmiş Galileo, Compass ve Quasi-Zenith sinyalleriyle de çalışmanıza olanak tanır. Gelecekte, yeni sinyallerle çalışmak için sadece cihazın bellenimini güncellemek gerekecektir.

GNSS alıcısı en yüksek veri yenileme hızını sunar. Kullanıcı, bu aracı en zor koşullarda kullanmanıza izin veren 100 Hz’e kadar yenileme hızını seçebilir. Kinematik modda çalışırken, bir arabadan veya navigasyon modunda bilgi toplamak için yüksek veri toplama sıklığı son derece önemlidir.

Topcon GR-5 alıcısı, selefi GR-3 modelinde kullanılan herhangi bir iletişim aracıyla donatılabilir. UHF, dahili GSM / GPRS / EDGE modem veya kombine UHF / Hücre modem – modemlerden herhangi birini seçebilirsiniz. Bu kadar geniş olasılıklar sayesinde GR-5, planda 10 mm’ye kadar ve 15 mm’ye kadar yüksek doğruluk sağlayan en yüksek gerçek zamanlı performansı (RTK) gösterir. Ayrıca, Topcon GR-5 alıcısı VRS, FKP ve IMAX ağlarında çalışabilir.

Hafif ve sağlam muhafaza, IP66’ya göre toza ve neme karşı güvenilir koruma sağlar. Alıcının alışılmadık şekli, geri dönüp düşeceğinden korkmadan duvarlara uygulamanızı sağlar. İki metrelik bir yükseklikten beton bir yüzeye düştüğünde bile tam performans korunur. Lityum-iyon piller 16 saate kadar çalışma sağlar ve pilleri “sıcak” olarak değiştirme özelliği çekim işlemini yarıda kesmenize izin vermez.

Ölçüm verileri pillerin altında bulunan çıkarılabilir SD veya SDHC bellek kartlarına kaydedilir. Alıcı, 32 gigabayta kadar olan kartları destekler, bu da büyük miktarda veri depolamanızı sağlar.

BENZER ÜRÜNLER

Başlık

Go to Top